Son derece ahlaksız bir hikaye olan “Madam”, kadın zevkinin merkeze geçtiği çok iyi yapılmış bir film. Birbirine başarılı, çeşitli ve tekrarlanan penetrasyonlar, sodomi ve çift penetrasyonlar.
Yönetmen: Jorn Wolf
Yıldız :: Kara Melek – Cindy Lord – Francesco Malcolm – Horst Baron – Jana Pro – Katsuni – Lucy Aşk – Oksana – Philippe Dean – Roby Blake – Titof
Alan: Tüm bölgelerde oynanabilir
Sistem: PAL / NTSC
Özellikler: Römorklar, İnteraktif menü, Web erişimi, Sahne erişimi, DVD-ROM uyumlu
Çalışma Süresi: 90 dakika
Yıl: 2005

Madam isimli full klaSik porno filmi izleyin

Clara, Sylvie’nin arkadaşıdır. Erkek arkadaşı da dahil olmak üzere her şeyi paylaştığı çok yakın bir arkadaş. Sylvie’nin halası tarafından Paris’in büyük banliyölerinde bir konağa davet edilen kız, onunla buluşacak, haute couture’daki geçmişinden dolayı herkes “Madame” diyor. Ayrıca, ihmal ettiği karısının pahasına yaşayan, fahişelerle buluşan aşk tarifelerini tercih eden açgözlü ve anlayışlı bir adam olan kocasıyla tanışacak. Yaramazlar ve Madam’ın intikamını almak için iki kız, kalışlarını bununla alay etmek için kullanacaklar ve Madam’a intikam alma fırsatı verecekler – – Şampanya yardım – sırayla, diğer erkeklerle, bilme orgazmı serbest bırakana kadar cinsel zevkler ..

Comments are closed.